Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Muzyka, tańce, tradycje i lokalne specjały - Wodzisław Śląski świętuje Noc Świętojańską!

  • Dodano: 2024-06-07 14:00

Pierwszy wakacyjny weekend w Wodzisławiu Śląskim zapowiada się wyśmienicie, a to m.in. za sprawą VII Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej oraz Festiwalu Górnej Odry, który odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton". To wydarzenie pełne zabawy, uśmiechu, sportu, odpoczynku i wakacyjnego klimatu, czyli wszystkiego tego, co możesz zaznać w Krainie Górnej Odry. Jakie atrakcje czekają na Was w Wodzisławiu Śląskim?

Wodzisław Śląski zaprasza na wspólne świętowanie

Impreza, której zadaniem jest promocja walorów turystycznych Krainy Górnej Odry, rozpocznie się o godz. 14:00 otwarciem toru skimboardowego. Tutaj każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tej sportowej dyscyplinie. Od godz. 15:00 rozpoczną się animacje dla dzieci z muzyką. Na najmłodszych czekają m.in. malowanie twarzy, kolorowanki, tańce i zabawa z bańkami mydlanymi. Uczestnicy wydarzenia będą mieli także niepowtarzalną okazję, by wziąć udział w turnieju siatkówki plażowej. Godz. 16:00 to mini zawody skimboardowe, po których o godz. 17:00 będzie miał miejsce konkurs na rzeźbę z piasku. Letnią imprezę plenerową zakończymy zabawą w DJ Angelo.

Dobre otwarcie lata w Wodzisławiu Śląskim zapowiada znakomity letni czas i dobrą zabawę. Spotkajmy się na Festiwalu Górnej Odry. Każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje wspaniały klimat wakacyjnych podróży i pozna walory turystyczne Krainy Górnej Odry.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca br. na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w godz. od 14:00 do 19:00.

O Festiwalu Górnej Odry

Festiwal Górnej Odry to coroczne, trzydniowe, weekendowe wydarzenie w zachodniej części województwa śląskiego. Motywem przewodnim wydarzenia jest rzeka Odra, która w Polsce rozpoczyna swój bieg właśnie w Krainie Górnej Odry. To impreza otwierająca sezon letni w województwie śląskim. Odbywa się w pierwszy weekend wakacji, pod koniec czerwca. Atrakcje programu skupiają się wokół tematyki wodnej.

Muzyka, tańce, tradycje i lokalne specjały - Wodzisław Śląski świętuje Noc Świętojańską!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również