Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Międzynarodowe śniadanie biznesowe dla firm produkcyjnych

  • Dodano: 2020-01-22 08:00, aktualizacja: 2020-01-22 11:52

Jesteś producentem? Prowadzisz usługi dla przemysłu? Masz warsztat ślusarski, tokarski, spawalniczy? A może chcesz zainwestować w startup? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco to koniecznie weź udział w międzynarodowym śniadaniu dla firm produkcyjnych! To doskonała okazja, by lepiej poznać swoich kontrahentów, podwykonawców i współpracowników.

W imieniu partnerów polsko-czeskiego memorandum o współpracy transgranicznej, podpisanego 10.10.2019 roku Komitet Sterujący serdecznie zaprasza na pierwsze międzynarodowe śniadanie biznesowe. Śniadanie skierowane wyłącznie dla firm produkcyjnych i usługodawców dla przemysłu odbędzie się w czwartek, 30 stycznia o godz. 7:30 w Gościńcu Wodzisławskim (ul. Bogumińska 46, 44-300 Wodzisław Śląski).

Głównym celem  spotkania jest budowanie relacji B2B na granicy polsko-czeskiej, nawiązywanie kontaktów i zamianę kontaktów na kontrakty.  Podczas śniadania biznesowego dwóch prelegentów opowie o tym, co produkuje i kogo poszukuje do współpracy. Będzie też można poznać lokalne startupy, poszukujące inwestora.

Program spotkania:
- 7:30 - Rejestracja i śniadanie
- 8:00 - prelekcja dr Andreas Glenz - www.prevac.pl
- 8:15 - prelekcja ing. Pavel Sleček - www.vyrobaplastu.eu
- 8:30 - przedstaw się (30 sekund dla każdego)
- 9:10 - wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim
- 9:20 - budujemy relacje, rozmowy kuluarowe
- 10:00 – zakończenie spotkania

By wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się korzystając z formularza internetowego.

Prelegenci:

  • Dr Andreas Glenz - Prezes firmy PREVAC, która jest wiodącym na świecie producentem aparatury naukowo-badawczej przeznaczonej do prowadzenia badań i eksperymentów w warunkach wysokiej i ultra wysokiej próżni. Dr Andreas Glenz jest człowiekiem, który świetnie potrafi łączyć świat nauki i biznesu. Jest wizjonerem, aktywistą, człowiekiem czynu, mocno zaangażowanym w sprawy społeczne, jak i ekologię. Bliski jego sercu jest los młodych ludzi a tym samym temat reformy szkolnictwa, głównie zawodowego. Jest on bardzo cenionym menedżerem, który ma na swoim koncie liczne tytuły i wyróżnienia, m. in.: Srebrną Odznakę Honorową Sejmiku Województwa Śląskiego, tytuł „Człowieka Roku 2014” w kategoriach „Biznes” i „Nagroda Internautów” w plebiscycie portalu tuwodzislaw.pl, tytuł „Menedżera Roku” nadany przez Stowarzyszenie Managerów na Śląsku i tytuł „Przyjaciel Wodzisławskiej Oświaty”. Dr Glenz jest również laureatem „Gorzyckiej Perły 2016” oraz „Medalu 70-lecia Instytutu Odlewnictwa w Krakowie”. W 2016 r. otrzymał nominację do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, Polskiego Oskara Biznesu a w 2016 i 2017 r. do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni dr Glenz otrzymał tytuł „Menedżer Roku Województwa Śląskiego 2016”.
  • Pavel Sleček – właściciel spółka Advance Europe Sp. z o.o., który od wielu lat pracuje w branży produkcji komponentów plastikowych dla biznesu, jak i dla sektora prywatnego. Jego firma jest zainteresowana rozszerzeniem działalności na teren Polski.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również