Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Memento wystąpi w Spektaklu Noworocznym

  • Dodano: 2018-12-13 10:15

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca zaprasza na Spektakl Noworoczny pt. „Najmniejszy”.

W niedzielę, 6 stycznia, o godz. 19:00 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wystąpią tancerze Teatru Tańca Memento z Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Podczas tego wyjątkowego wieczoru zobaczymy przedstawienie taneczno-ruchowe w wykonaniu Teatru Tańca Memento, które w subtelny, pełen emocji sposób przypomni o fundamentalnych wartościach świąt Bożego Narodzenia. Będzie to symboliczna opowieść o tym, jak przyjście Jezusa na świat wpłynęło na historię człowieka. Specjalnie dobrana choreografia, piękne kostiumy i światło oraz świąteczna atmosfera złożą się na wyjątkowość wydarzenia. Nie zabraknie również wspólnego odśpiewania kolęd na finał.

Wodzisławskie Centrum Kultury od kilku lat organizuje dla miasta Wodzisławia Śląskiego koncerty noworoczne. Tym razem proponujemy spektakl. Jak co roku, dzięki gościnności parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i jej proboszcza ks. prałata Bogusława Płonki, spektakl odbędzie się w kościele przy rynku – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

Memento wystąpi w Spektaklu Noworocznym

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również