Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Kupuję-ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy

  • Dodano: 2020-04-16 10:45

Portal nowiny.pl ruszył z akcją społeczną pn. „Kupuję-ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy”.

Celem akcji „Kupuję-ratuję. Wspólnie ratujmy lokalne firmy i nasze miejsca pracy” jest wzajemna pomoc mieszkańców i przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii.

W ramach kampanii na portalu nowiny.pl, a także w gazecie Nowiny Wodzisławskie i Nowiny Raciborskie prezentowane są krótkie oferty firm z naszego regionu. Ta forma reklamy jest całkowicie bezpłatna.

Każdy z nas może pomóc - wydając, jeśli to tylko możliwe, swoje pieniądze na towary i usługi oferowane przez ludzi i firmy z naszego regionu - ludzi, którzy żyją w naszym sąsiedztwie od lat; firmy, w których pracujemy my sami lub nasi krewni, znajomi - podkreśla Marek Kuder z Wydawnictwa Nowiny. 

Informacja dla przedsiębiorcy


Jeśli prowadzisz firmę, biznes, jeśli chcesz zaprezentować swoje usługi w portalu nowiny.pl napisz e-maila na adres: kontakt@nowiny.pl lub skontaktuj się za pośrednictwem portalu Facebook, klikając tutaj.

Informacja dla konsumenta


Razem z portalem nowiny.pl zachęcamy do wspierania lokalnych przedsiębiorców. Zachęcamy do codziennego sprawdzania ofert na stronie nowiny.pl/kupuje-ratuje oraz robienia zakupów w firmach z naszego regionu.

Więcej informacji dot. akcji możecie znaleźć, klikając tutaj i tutaj.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również