Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Konkurs plastyczny "Wodzisław Śląski - moje miasto"

  • Dodano: 2019-05-27 10:30

Razem z Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim Urząd Miasta zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. "Wodzisław Śląski - moje miasto". Konkurs patronatem honorowym objął prezydent miasta Mieczysław Kieca.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat (uczniowie szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych, OPP nr 1 i WPWD „Dziupla”). Prace oceniane będą przez jury w trzech kategoriach wiekowych - od 6 do 9. roku życia, od 10. do 14. roku życia, od 15. do 18. roku życia.

Prace powinny być wykonane wyłącznie w technice płaskiej (malarstwo, rysunek, grafika) i być w formacie A3. Składać je można do 3 czerwca 2019 r. w OPP nr 1.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się w środę, 5 czerwca o godz. 12:00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim.

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci i młodzieży, uwrażliwienie na piękno własnego regionu poprzez przedstawienie portretu Wodzisławia Śląskiego i jego mieszkańców z uwzględnieniem architektury miejskiej, zabytków, miejsc użyteczności publicznej, terenów zielonych.

Więcej informacji o konkursie "Wodzisław Śląski - moje miasto" można znaleźć w regulaminie, kliknij tutaj oraz na stronie internetowej OPP1, kliknij tutaj.

Formularz zgłoszeniowy

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.