Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Koncert Antek Sojka&Janek Pęczak w Parku Miejskim. To już ostatnie Letnie Muzykowanie

  • Dodano: 2023-08-25 10:45

Już w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia odbędzie ostatnie w tym sezonie "Letnie Muzykowanie". Na scenie w urokliwym Parku Miejskim wystąpi duet: Antek Sojka i Janek Pęczak. Dobre brzmienie wpiszę się w ogólnopolską trasę Tapas Music Festival.

Idealnie dobrany duet 

Antek Sojka i Janek Pęczak to dwie muzyczne osobowości, które połączył splot ciekawych wydarzeń i zbiegów okoliczności. Muzycy poznali się przy współpracy w zespole "Muniek i Przyjaciele" w 2018 roku i prawie od razu zaczęli razem działać, tworząc nowe kompozycje gdzieś w pokojach hotelowych lub w busie, w przerwach między koncertami. Ta współpraca zaowocowała przede wszystkim świetnym współbrzmieniem i powstaniem zgranego Teamu.

Janek gra na gitarach akustycznej i elektrycznej, Antek na klawiszach. Janek to mocny popowy głos, u Antka zaś usłyszycie głębię i zapewne ciekawą wariację barwy głosu odziedziczoną po znanym ojcu, Stanisławie Sojce.

Tapas i dobra muzyka 

Podczas koncertów zespół gra i śpiewa piosenki z repertuaru obydwu artystów, te wydane już na ich albumach solowych oraz te zupełnie premierowe. Tapas Music Festiwal, czyli wydarzenie muzyczne połączone z degustacją tapasów odbędzie się 27 sierpnia o 18:00 w Parku Miejskim. Patronat nad wydarzeniem objęłą Telewizja TVS. Wstęp wolny.

Koncert Antek Sojka&Janek Pęczak w Parku Miejskim. To już ostatnie Letnie Muzykowanie / fot. mat. pras.


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również