Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Kabaret Smile wraca do Wodzisławia Śląskiego

  • Dodano: 2016-04-05 12:00
Jedna z czołowych grup kabaretowych wraca do Wodzisławia Śląskiego z jednym ze swoich najnowszych programów "To Ci tłumaczę". Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury 15 kwietnia na godzinę 18:30. Szykuje się niezapomniany wieczór pełen humoru na najwyższym poziomie.
 
 
„To Ci tłumaczę!" to tytuł najnowszego programu Kabaretu Smile z Lublina. Jak sam tytuł sugeruje Andrzej, Paweł i Michał podczas prawie dwugodzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile. Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem, jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco. Pojawia się „youtuberka" o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można, że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują.
 
 
Skład kabaretu: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel 
 
 
Bilety w cenie 50 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek - wtorek - czwartek - piątek 12:00 - 17:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.
 
Kabaret Smile wraca do Wodzisławia Śląskiego

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.