Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Kabaret Skeczów Męczących w Siemianowicach Śląskich

  • Dodano: 2019-06-27 12:30

Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 27 września br. z najnowszym programem pt. „Najśmieszniejszy”. Bilety na to wydarzenie są już dostępne.

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy”, to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami ze świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności, pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Kabaret wystąpi w WCK w piątek, 27 września o 17:30

Wodzisławska publiczność ceni kabaretowe występy proponowane przez Wodzisławskie Centrum Kultury. Jestem przekonany, że Kabaret Skeczów Męczących w nowej odsłonie również spotka się z bardzo dobrym przyjęciem - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Kabaret Skeczów Męczących w Siemianowicach Śląskich

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.