Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Czołowe zderzenie w Wodzisławiu Śląskim!

  • Dodano: 2024-07-11 14:15

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano na ul. Czyżowickiej w Wodzisławiu Śląskim. Policjanci na miejscu ustalili, że przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Apelujemy o ostrożność i koncentrację za kierownicą.

Niebezpieczna sytuacja na drodze

Dziś rano policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch osobowych bmw, do zdarzenia doszło na ulicy Czyżowickiej w Wodzisławiu Śląskim. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący bmw 36-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu wykonując manewr skrętu w lewo na sklepowy parking i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku bmw, którego kierującym był 36-latek. Mężczyzna ten podróżował z 37-letnią kobietą. Pokrzywdzeni zostali zbadani przez ratownictwo medyczne, nie wymagali hospitalizacji. Sprawca, z obrażeniami głowy został zabrany przez medyków do szpitala.

Sprawcę tej kolizji drogowej policjanci ukarali mandatem w wysokości 1050 złotych, na jego konto wpadło 10 punktów karnych. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i koncentrację za kierownicą.

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: KMP Wodzisław Śląski / fot. KMP Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również