Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

21. Wodzisławska Gala Taneczna MIX. Zgłoś się!

  • Dodano: 2023-04-21 08:30, aktualizacja: 2023-04-21 08:40

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 21. Wodzisławską Galę Taneczną MIX, zawody dla zespołów tanecznych o randze ogólnopolskiej. Impreza odbędzie się w sobotę, 20 maja br.

Organizatorem wydarzenia jest Wodzisławskie Centrum Kultury. Uczestnicy konkurować będą w tańcu, walcząc o najwyższe trofea w czterech kategoriach: street dance, show dance, mażoretki/cheerleaderki i taniec towarzyski. Inicjatorem Gali jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN, który działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koordynatorem tanecznej imprezy jest główny instruktor i choreograf SPIN-u, Elżbieta Lasocka.

 - Impreza od ponad 20 lat wpisuje się nie tylko w kalendarz wydarzeń miejskich, ale też ogólnopolskich. W tym roku zapraszamy na nią po raz 21. Jest to wielki sukces ponieważ zainteresowanie zawodami nie gaśnie. Zespoły chętnie do nas przyjeżdżają a Gala stanowi istotny punkt w ich mapie wyjazdowej. Zapraszam serdecznie mieszkańców Wodzisławia Śląskiego na widownię. To wspaniała okazja móc podziwiać pokazy taneczne na żywo w różnych stylach. - mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wodzisławska Gala Taneczna MIX to ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych, której celem jest popularyzacja zespołowych form tanecznych oraz konfrontacja dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach tańca, szkołach, świetlicach i domach kultury. Jej uczestnikami są dzieci od 7 lat oraz młodzież i dorośli.

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie:

  • karty zgłoszeniowej
  • potwierdzenia dokonania opłaty akredytacyjnej w wysokości 250 zł od zespołu
  • pliku z muzyka do występu na adres mailowy organizatora ara@wck.wodzislaw.pl w terminie nieprzekraczającym 29 kwietnia 2023 r.

Regulamin

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również