Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

14 maja rozpoczyna się cykl sobotnich wycieczek

  • Dodano: 2022-05-09 06:30, aktualizacja: 2022-05-08 21:36

W sobotę, 14 maja rozpocznie się coroczny cykl sobotnich wycieczek, realizowany w ramach programu profilaktycznego kierowanego do wodzisławian, z uwzględnieniem praktycznych działań w zakresie promowania zdrowego stylu życia bez nałogów.

Tradycyjnie startuje się wyjazdem w Jurę Krakowsko-Częstochowską.

W tym roku w ramach cyklu odbędzie się 16 wycieczek, m.in. w Góry Opawskie, Babią Górę czy Beskid Śląski. Jak również tereny górskie Czech m.in. Wysoki Jesenik i Stramberska Vrchovina. Szczegółowy rozkład wyjazdów [otwiera się w nowym oknie].

Koszty wycieczki

  • 30 zł - wycieczki krajowe (opłata indywidualna dziecko - 25 zł).
  • 35 zł - wycieczki zagraniczne (opłata indywidualna dziecko - 30 zł).

Cena obejmuje ubezpieczenie NNW oraz przejazd autokarem.

Wycieczki będą odbywały się w każdą sobotę o godz. 7:30. Zbiórka na parkingu przy stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu Śląskim. O wszelkich zmianach godziny wyjazdu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie informować podczas zapisów.

Osoby zainteresowane wyjazdem dokonują zapisu wraz z wpłatą w siedzibie MOSiR "CENTRUM'', (I piętro pok. 25). Zapisy będą przyjmowane w tygodniu, w któym odbywa się dana wycieczka w godz. 7:30-14:30. Prosi się o przygotwanie odliczonej kwoty. Istnieje również możliwość płatności kartą. Liczba miejsc na wycieczki jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do wyjazdu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu wycieczki lub jej odwołania z przyczyn niezależnych od organizatora, a mających wpływ na bezpieczeństwo uczestników (nagła zmiana pogody, zdarzenia losowe itp.).

Cykl sobotnich wycieczek z MOSiR ,,CENTRUM'' dofinansowany jest w ramach działań "Ochrona zdrowia i przeciwdziałanie alkoholizmowi". W związku z tym na wyjazdach prowadzone będą zajęcia profilaktyki antyalkoholowej i zdrowego stylu życia bez nałogów, które poprowadzi podobnie, jak w ubiegłym roku psycholog Małgorzata Benera.

Kontakt w sprawie wycieczek: tel. 32 45 90 644.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również