Ogłoszenia / Nieruchomości - sprzedam  

Nowe mieszkania Rybnik

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję tym razem w Rybniku przy ul. Sosnowej. Inwestycja znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika - Paruszowiec. Jesteśmy w trakcie budowy I etapu, który składać się będzie  z 3 budynków wielorodzinnych E,F,D.

Planowany termin ukończenia budowy budynków E,F to II kwartał 2021r, zaś budynek D będzie oddany w IV kwartale 2021r.

Będą to budynki czterokondygnacyjne z gadażami podziemnymi. W hali garażowej znajdować się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W każdym budynku przewidziano 24 mieszkania po 6 mieszkań na każdej z kondygnacji. Mieszkania będą posiadały zróżnicowaną powierzchnię od 34m2 do 76m2.

Ze względu na swoją lokalizację, dużym atutem jest szybki dojazd do centrum miata, jak również do miast ościennych tj: Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Gliwice. W pobliżu znajduje się również autostrada A1.

Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 34,8m2, usytuowane jest na II piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 5,9m2. Istnieje również miżliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej oraz komórki lokatorskiej.

Osoba kupująca nie płaci prowizji ani podatku PCC w wysokości 2%

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej 

  lub pod numerem telefonu 602 638 719

Zapraszam!!!

 

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii