Ogłoszenia / Praca - dam

Firma MPM Group Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Niemczech

  • Dodano: 2021-11-18
  • 13 wyświetlenia

Firma MPM Group Sp. z o.o. zatrudni do pracy w Niemczech  MONTERÓW WENTYLACJI
Miejsce pracy: Rostock

Obowiązki:

•    Montaż instalacji oraz urządzeń wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych
•    Montaż kanałów i central wentylacyjnych
•    Praca na podstawie schematu

Wymagania:

•    Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac
•    Znajomość rysunku technicznego
•    Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
•    Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wyższa stawka)

 Oferta:

•    Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia, stażu i znajomości j. niemieckiego od 13 do 15Ź/h netto)
•    Umowa o pracę
•    Zakwaterowanie oraz transport na miejscu

CV proszę przesyłać na adres: pawel.polusik@mpmkonin.pl
Kontakt. tel.: 535 119 918

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

MPM Group Sp. z o.o. pawel.polusik@mpmkonin.pl tel.: 535 119 918