Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

WORiT zaprasza do wzięcia udziału w Programach Zdrowotnych

  • Dodano: 2013-06-17 17:00
Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Programach Zdrowotny realizowanych pn. "Kompleksowa rehabilitacja i terapia dzieci niepełnosprawnych".
 
Programy finansowane są przez: Miasto Wodzisław Śląski, Miasto Radlin, Miasto Rydułtowy, Gminę Gorzyce, Gminę Godów
Adresatami programu są dzieci zamieszkałe na terenie wyżej wymienionych miast i gmin z zaburzeniami rozwoju w zakresie ośrodkowego układu nerwowego i układu ruchu w wieku od 0 do 7 lat oraz dzieci z wadami postawy w wieku od 7 do 18 lat.
 
Program realizowany jest w formie:    
 
  • Wczesnej Interwencji – obejmuje realizację wielospecjalistycznej, kompleksowej rehabilitacji i terapii dzieci niepełnosprawnych lub zagrożonych nieprawidłowym rozwojem, w wieku od 0-7 lat, wymagających intensywnego usprawniania oraz stymulacji rozwoju.
  • Grupowych Zajęć Korekcyjnych – obejmuje kompleksowe i zespołowe działanie, poprzez stosowanie różnych metod leczenia i rehabilitacji, które ma przywrócić dzieciom i młodzieży w wieku od 7-18 lat pełną lub możliwie maksymalną sprawność fizyczną. W ramach planowanych działań przewidziane są zajęcia grupowe w czasie których, dzieci będą korzystały z ćwiczeń korekcyjnych i korygujących wady postawy.
 
Programy realizowane będą do grudnia bieżącego roku.
 
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 032 455-26-71, od poniedziałku do piątku od godziny 7.30 do 15.00.
 
Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.