Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Seria pijanych kierowców

  • Dodano: 2016-07-18 13:15, aktualizacja: 2016-07-18 14:46
Kierowca ciągnika rolniczego z promilami, dwie kobiety za sterami pojazdów "na podwójnym gazie", 42-latek z dwoma promilami, który spowodował kolizję i uciekł to tylko kilka przykładów weekendowego bilansu na drogach naszego powiatu.
 
 
W piątek policjanci zatrzymali na ulicy Mickiewicza w Rydułtowach kierującą peugeotem. U 42-latki alkomat wykazał prawie dwa promile alkoholu. Tego samego dnia na Starowiejskiej w Wodzisławiu, policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę ciągnika rolniczego. 46-latek wydmuchał ponad promil alkoholu. W sobotę o pierwszej w nocy mundurowi obsługiwali kolizję drogową  na Przemysława. Kierowca opla, który na parkingu uszkodził inny pojazd zbiegł z miejsca zdarzenia. Kilka minut później został zatrzymany. Wiadomo było dlaczego uciekł.
 
 
42-latek miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Także w sobotę, funkcjonariusze kontrolowali na ulicy Sokolskiej w Radlinie kierowcę volkswagena. Badanie na alkomacie wykazało u 28-latka 2,16 promila. Wczoraj do kontroli w Pszowie na Traugutta zatrzymano kolejną kobietę, która prowadziła opla mając ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do tej czołówki niechlubnych kierowców dołączył także kierowca volvo, który spowodował wypadek w Bukowie. Wszyscy na własne życzenie stracili już prawo jazdy. Teraz staną jeszcze przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im nawet dwuletni pobyt w więzieniu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.