Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Przed nami IX Półmaraton Wodzisławski

  • Dodano: 2015-10-09 12:45, aktualizacja: 2015-10-09 15:01

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Centrum” Wodzisław Śląski wraz z Urzędem Miasta Wodzisławia Śląskiego oraz Młodzieżowym Klubem Piłkarskim Odra Centrum Wodzisław Śląski organizują IX Półmaraton Wodzisławski o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Start Półmaratonu Wodzisławskiego zaplanowano na stadionie MOSiR „Centrum” Wodzisław Śląski, natomiast meta będzie znajdować się na rynku. Bieg odbędzie się 15 listopada o godzinie 11:00 a tegorocznym celem jest promocja biegania jako najprostszej i najbardziej dostępnej formy aktywności fizycznej a także promocja miasta Wodzisławia Śląskiego.

Bieg będzie odbywał się po różnych nawierzchniach, w tym asfalcie i kostce brukowej. Warto nadmienić, iż trasa półmaratonu posiada atest PZLA. Jednocześnie informujemy, że w dniu zawodów biuro półmaratonu, gdzie będzie można zgłosić się do zawodów będzie pracowało od godziny 08:00 do 10:30. Limit czasowy na pokonanie trasy wynosi 2,5 godziny a uroczystą ceremonię wręczenia nagród i dekorację zwycięzców, dodatkowo połączoną z quizem z nagrodami, zaplanowano między godziną 13:00 a 14:00.

W ramach zawodów zawodnicy zostaną podzieleni na kilka kategorii wiekowych. Jednocześnie informujemy, że opłata startowa w IX Półmaratonie Wodzisławskim będzie wynosić  40,00 zł od 1.10.2015 r. do dn. 31.10.2015 r. Decyduje data wpływu na konto współorganizatora a limit startujących zawodników to 600 osób.

Aby wziąć udział w Półmaratonie Wodzisławskim, trzeba mieć ukończone 18 lat, natomiast do minimaratonu zostaną dopuszczeni wszyscy którzy ukończyli 10 lat.  Ze względu na specyfikę trasy, nie ma możliwości udziału zawodniku na wózkach. 

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Przed nami IX Półmaraton Wodzisławski

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.