Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Plan Transportowy - konsultacje i spotkanie

  • Dodano: 2016-10-17 09:00

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Plan zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Miasta Wodzisław Śląski”. Na 24 października zaplanowano również spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawione zostaną założenia Planu Transportowego.

Plan Transportowy precyzuje zadania Miasta Wodzisław Śląski w zakresie m.in. organizowania publicznego transportu zbiorowego, planowania jego rozwoju i zarządzania publicznym transportem zbiorowym. Projekt dokumentu, jak również formularze konsultacji, wyłożone są w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4, pokój nr 300). Wgląd do Planu w siedzibie Urzędu jest możliwy w terminie od 7 do 28 października 2016 roku, w godzinach pracy Urzędu. 


Uwagi do projektu Planu Transportowego przyjmowane są drogą mailową, na wypełnionym formularzu konsultacji, pod adresem plantransportowy@zdgtor.pl (w tytule e-maila należy wpisać: „Konsultacje Wodzisław”) – w terminie do dnia 28 października 2016 roku (włącznie). W tym terminie można też złożyć uwagi (również na wypełnionym formularzu konsultacji) w siedzibie Urzęd (w pokoju nr 300).


Zapraszamy również do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. Planu Transportowego, podczas którego będzie można zapoznać się z projektem dokumentu oraz wnieść do niego ewentualne uwagi. Spotkanie informacyjne odbędzie się 24 października o godzinie 14 w siedzibie Urzędu Miasta. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz Miasta oraz wykonawcy dokumentu – Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.