Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Pieniądze ukryła w staniku

  • Dodano: 2016-05-30 12:00, aktualizacja: 2016-05-30 13:13
Kryminalni z wodzisławskiej komendy zatrzymali 38-latkę, która wykorzystując nieuwagę innej kobiety ukradła jej torebkę z pieniędzmi, dokumentami i okularami. Złodziejka została zaskoczona wizytą operacyjnych w domu i nie zamierzała się do niczego przyznawać. Wszystko wyszło na jaw, gdy przy kontroli osobistej w jej bieliźnie znaleziono skradzione pieniądze.
 
 
W sobotę, w samo południe na wodzisławskim rynku doszło do kradzieży torebki. Poszkodowana 49-latka przekazała mundurowym, że na chwilę pozostawiła torebkę poza zasięgiem wzroku i gdy się zorientowała, już jej nie było. W środku miała pieniądze w kwocie 180 zł, ważne dokumenty i okulary warte ponad 1000 zł. Operacyjni jeszcze tego samego dnia ustalili sprawczynię tej kradzieży i pojechali do jej mieszkania .
 
 
38-latka była zakoczona ich wizytą i nie przynzawała się do kradzieży. Policyjny nos jednak nie zawiódł. W komendzie dokonano kontroli osobistej kobiety i  w jej staniku znaleziono skradzione banknoty. Krymianlni odnaleźli także torebkę, która złodziejka porzuciła niedaleko swojego domu. Kobieta jest doskonale znana policjantom. Ma już na swoim koncie liczne kradzieże. Teraz grozi jej do 5 lat więzienia.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.