Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Oferta dla dzieci niepełnosprawnych

  • Dodano: 2012-06-20 19:00

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców dzieci niepełnosprawnych Wodzisławski Ośrodek Rehabilitacji i Terapii Dzieci i Młodzieży (WORiT) rozszerza swoją ofertę o usługi rewalidacyjne i wychowawcze.

W strukturze organizacyjnej WORiT rozpocznie działalność Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy, którego niewątpliwą zaletą jest fakt, że będzie on służyć dzieciom i młodzieży do ukończenia 25 roku życia.

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy otwiera swoje drzwi dla dzieci i młodzieży od 1 września 2012 r. i szczególnie zaprasza dzieci, u których stwierdzono upośledzenie umysłowe w stopniu głębokim lub upośledzenie umysłowe z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Prowadzone zajęcia będą umożliwiały realizację obowiązku przygotowania przedszkolnego, obowiązku szkolnego i nauki. Praca Ośrodka będzie ukierunkowana na realizację zajęć rewalidacyjno-terapeutycznych oraz rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. Nasze atuty to: fachowość, doświadczenie i doskonałe zaplecze.

Rodzice zainteresowani tą formą terapii, rehabilitacji i opieki dla swoich dzieci mogą uzyskać informacje kontaktując się osobiście lub telefonie z dyrektorem WORiT – Dorotą Jaromin. Telefon kontaktowy 32 455 26 71.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.