Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Można składać wnioski na stypendia socjalne

  • Dodano: 2014-08-06 13:30

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim informuje o składaniu wniosków w sprawie przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2014/2015 uczniom zamieszkałym na terenie Miasta Wodzisławia Śląski.


Aby móc ubiegać się o taką formę pomocy, dochód na jednego członka w gospodarstwie domowym ucznia nie może przekroczyć 456 zł netto.


Rodzice uczniów mogą pobierać wniosek o przyznanie stypendium szkolne na nowy rok szkolny 2014/15 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej – Dział Świadczeń Pomocowych, ul. Kubsza 28, pokój nr 7 ( II piętro) lub na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej www.mops.wodzislaw.pl.

Osobą do kontaktu w tej sprawie jest Barbara Łangowska, która na pytania odpowiadać będzie pod numerem tel. 32-455 62 00 wew. 33.

Wypełniony wniosek wraz z wymaganą dokumentacją należy złożyć w terminie do 15 września 2014 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, ul. Kubsza 28, pokój nr 7 (II piętro).

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.