Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

  • Dodano: 2013-05-31 12:00
Znamy już laureatów konkursu plastycznego pt. „Narkotyki?-Jestem na nie!”. Konkurs został ogłoszony w oparciu o „Gminny program profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii na 2013 rok”. Celem tego programu jest m.in.  poprawa świadomości młodzieży w zakresie skutków wynikających z używania środków odurzających i substancji psychotropowych.
 
Do urzędu wpłynęło 30 prac wykonanych przez uczniów klas VI szkół podstawowych oraz gimnazjalistów z terenu miasta.
 
W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zdobyła Julia Borkowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, drugie – Natalia Pawlik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Wodzisławiu Śląskim, natomiast trzecie – Eliza Kowalska ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim.
 
W grupie prac nadesłanych przez gimnazjalistów najlepszy okazał się rysunek Nikoli Chmielewskiej, uczennicy klasy III d Gimnazjum nr 2. Drugie miejsce zajął Michał Matla z klasy I a w Zespole Szkół nr 3, zaś trzecie - Martyna Sauer z klasy III b w Zespole Szkół nr 3.
 
Dodatkowo komisja przyznała 2 wyróżnienia, które otrzymali: Kasia Hołomek z klasy III d i Alicja Radziszewska z kl. II e. Obie uczennice kształcą się w Gimnazjum nr 2.
 
Na plakat promujący kampanię jury wybrało pracę Nikoli Chmielewskiej z Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim. Nagrody laureatom zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego 2012/2013.


  Na zdjęciu praca Nikoli Chmielewskiej.
Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.