Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Kabaret Nowaki wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury

  • Dodano: 2017-09-25 09:00

Kabaret Nowaki z programem „Śmiechokalipsa” świętować będzie jubileusz 10-lecia obecności na scenie. Artyści wystąpią w sobotę, 21 października o godzinie 16:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Kabaret Nowaki od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Tworzą go: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Liczne spektakle i programy telewizyjne to bogate doświadczenie, które pozwala określić artystów mianem ekspertów w dziedzinie żartu.

Świętując swój jubileusz, Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Będzie to okazja, by zobaczyć nowe perypetie znanych już postaci, a także ulubionych bohaterów w absolutnie zaskakujących sytuacjach. Przez niemal dwie godziny „Śmiechokalipsy” Nowaki zafundują publiczności moc emocji, śmiechu i niewybrednej zabawy. Nie zabraknie też odrobiny improwizacji i interakcji z widzami.

Bilety w cenie 50 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 08:00-12:00. W środę kasa nieczynna. W weekend – na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży . W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Kabaret Nowaki wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury

Najnowsze informacje z Wodzisławia Śląskiego w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.