Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Eska dla dzieciaków

  • Dodano: 2014-05-16 11:30

45. Dni Wodzisławia Śląskiego zbliżają się wielkimi krokami. Wiemy już, jakie gwiazdy pojawią się na scenie, wiemy jakie będą atrakcje dodatkowe. Wiemy również, że Eska nie zapomniała o najmłodszych, dla których również przygotowano blok tematyczny. Czego więc będą mogły spodziewać się dzieci?


Jak to na Eskę przystało będzie kolorowo, muzycznie i tanecznie. Animatorzy w bajkowych strojach, które pozwolą najmłodszym przenieść się w świat baśni i zabawy, pokażą na co ich stać. Maluchy będą miały okazję nauczyć się układów tanecznych do największych przebojów, wykorzystując przy tym liczne rekwizyty. Będzie można również wziąć udział w różnych grach i konkursach jak chociażby balonowy maraton czy bajkowe kalambury. Co kryje się pod tymi nazwami? Przekonacie się sami już 30 maja o godzinie 16.00.

Oprócz tego, na Stadionie Miejskim w Wodzisławiu Śląskim w panelu „Eska dla dzieci” nie zabraknie również dziecięcej wersji programu „Jaka to melodia”, sympatycznego clowna, który nie tylko rozbawi pociechy ale również wyczaruje z balonów prawdziwe cuda, jak i ogromnych baniek mydlanych, które pomieściłyby nawet dorosłego.

To wszystko już w piątek, 30 maja, podczas 45. Dni Wodzisławia, od godziny 16.00 w ramach „Eska dla dzieci”

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.