Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Dni Miasta za nami

  • Dodano: 2016-06-29 14:15
Kolejne dni miasta przeszły już do historii. Począwszy od piątku, 17 czerwca, do niedzieli 19 czerwca, Wodzisław Śląski został opanowany przez gwiazdy i ich fanów.
 
 
Od piątku w całym mieście wiele się działo. Imprezę rozpoczęła barwna parada, w której udział brały zespoły Amatorskiego Ruchu Artystycznego – było więc kolorowo i wesoło. Gwiazdą piątkowego wieczoru był doskonale znany miłośnikom muzyki klubowej DJ Adamus.
 
 
Kolejny dzień i kolejne atrakcje. Nie zabrakło szaleństw w wesołym miasteczku, gier i konkursów, wystawy żywego inwentarza, ciekawostek muzealnych czy koncertów orkiestry z Turcji. Jednak apogeum sobotniego programu miało miejsce na stadionie – tam wystąpił najpierw Patryk Kumór, następnie Antek Smykiewicz, a potem na scenie pojawiły się Wilki.
 
 
Niedziela to ostatni dzień święta naszego miasta. Wiec tutaj zawładnęły sceną gwiazdy z Letniej Sceny Eski. Na początku wystąpiła Sarsa, po niej Sylwia Grzeszczak, a na koniec wystąpił oczekiwany Dawid Kwiatkowski. Tłum szalał...
 
 
47. Dni Wodzisławia Śląskiego zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni.
 
 
Organizatorem wydarzenia dla Miasta Wodzisławia Śląskiego było Wodzisławskie Centrum Kultury.
 
 
Sponsor główny: właściciel marki Tyskie. Główni Partnerzy: Prevac oraz Punkt Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa (Wodzisław Śląski). Partnerzy: Salon marki Renault Pietrzak-Keller (Rybnik), Handlobud, Marco właściciel sieci sklepów Markusia, Restauracja McDonald’s (Wodzisław Śląski), Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi – Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim, Adamonet, Restauracja Pilsner Pub oraz Happy-Park.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.