Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Boxing Day po raz piąty

  • Dodano: 2017-11-30 08:15, aktualizacja: 2017-11-29 12:45

Emocjonujące walki, międzynarodowe drużyny i świetna atmosfera – tak jest na każdej imprezie Boxing Day. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej, piątej edycji, która odbędzie się 9 grudnia w Szkole Podstawowej nr 28. Impreza rozpocznie się o godz. 11.00.

Turniej bokserski będzie wyjątkowym wydarzeniem nie tylko z uwagi na fakt, że swój udział zapowiedziały ekipy z Wielkiej Brytanii, Ukrainy oraz Czech, ale również dlatego, że będzie to okazja, by pomóc 21-letniej Oli z Wodzisławia Śląskiego, która nie tak dawno uległa nieszczęśliwemu wypadkowi na torze kartingowym – mówią organizatorzy z ramienia Klubu Sportów Walki „Boxing Odra” Wodzisław Śląski.

W tym celu odbędzie się zbiórka pieniędzy, ale nie tylko. Przeprowadzone zostaną też licytacje rękawic bokserskich z podpisami takich pięściarzy jak: Tomasz Adamek, Mateusz Masternak, Zbigniew Kicka i wiele innych. Można będzie wylicytować także koszulkę z podpisem Mariusza Wacha.

Wstęp na turniej jest bezpłatny. V Międzynarodowy Turniej Bokserski „Boxing Day” o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego realizowany jest w ramach zadania publicznego z budżetu Miasta Wodzisław Śląski.

Boxing Day po raz piąty

Najnowsze informacje z Wodzisławia Śląskiego w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.