Informacje o portalu Wodzislaw.com.pl

Redakcja portalu Wodzislaw.com.pl

 • Aleksandra Głodek

  aleksandra.glodek@silesia.info.pl

  Manager

  Absolwentka Politechniki Śląskiej, w firmie odpowiada za wyznaczanie i realizację strategii rozwoju. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastwiona do życia. Prywatnie mama dwóch uroczych dziewczynek.

 • Barbara Łukomska – Piłat

  barbara.pilat@silesia.info.pl

  Redaktor naczelna

  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Interesuje się sprawami lokalnymi, szczególnie z zakresu działań samorządu. W pracy ceni kontakt z ludźmi. Prywatnie – ma wyjątkowego syna. Lubi czytać, spędzać czas z rodziną, organizować pomysłowe wycieczki.

 • Barbara Pilocik

  barbara.pilocik@silesia.info.pl

  Z-ca redaktor naczelnej

  Absolwentka kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na specjalności Dziennikarstwo Ekonomiczne i Public Relations. Od urodzenia związana z Rudą Śląską. Żywo interesuje się sprawami lokalnymi i tym, co dzieje się w mieście. Lubi jazdę na rolkach, rękodzieło i literaturę faktu.

 • Adrian Blondzik

  adrian.blondzik@silesia.info.pl

  Redaktor

  Ukończył prawo na Uniwersytecie Śląskim. Z zamiłowania dziennikarz, bloger i fotograf. Uwielbia podróżować i spędzać czas na wolnym powietrzu, a w szczególności wędrówki górskie. Prywatnie dumny ojciec małego Wiktorka.

 • Sylwia Gerlaczek

  sylwia.gerlaczek@silesia.info.pl

  Redaktor

  Socjolog, absolwentka Politechniki Śląskiej. Interesuje się psychologią społeczną i literaturą (głównie filozofia, psychologia). Zajmuje się również wolontariatem, a jej pasją są górskie wędrówki.

Współpraca - dziennikarze i fotoreporterzy

 • Agnieszka Rolnik

  Dziennikarz

  agnieszka.rolnik@silesia.info.pl

  Ukończyła filologię angielską tłumaczeniową na Politechnice Śląskiej, z zawodu technik – plastyk. Na co dzień utrwala piękne chwile na zdjęciach i filmie. W wolnych chwilach podróżuje, jakiś czas temu zakochała się w języku hiszpańskim. Ma fioła na punkcie wianków.

 • Dawid Kołodziej

  Dziennikarz i fotoreporter

  dawid.kolodziej@silesia.info.pl

  Lokalny patriota, fotograf z zamiłowania, a w wolnych chwilach perkusista. Praca w portalu pozwala mu się spełniać i robić to, co naprawdę lubi.

 • Karolina Bauszek

  Dziennikarz

 • Klaudia Rumpel

  Dziennikarz

 • Joanna Zegarlicka

  Dziennikarz

 • Weronika Grychtoł

  Dziennikarz

 • Krzysztof Chmielewski

  Dziennikarz

 • Wojciech Kocjan

  Dziennikarz

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub reklamą w portalu miejskim skontaktuj się z nami:

Redakcja Wodzislaw.com.pl

ul. Pocztowa 5 (budynek biurowy POST ESTATE)
41-710 Ruda Śląska
tel. 32 3 400 397
tel. kom. 669 594 200
redakcja@wodzislaw.com.pl

Formularz kontaktowy
Przepisz kod weryfikacyjny !

- chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

- chcę otrzymywać BEZPŁATNY internetowy informator portalu wodzislaw.com.pl, tym samym zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę silnet.pl z Rudy Śląskiej w celach marketingowych oraz wyrażam zgodę w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji promocyjnych i handlowych od wydawcy oraz jego partnerów handlowych.